Personal & företrädare

VÅR PERSONAL

Björn Gudmundsson

Förste ombudsman med ansvar för personal, budget, och verksamheten i övrigt.
Telefon: 070-631 31 34
bjorn.gudmundsson@malmo.sap.se

Zinaida Kajevic

Ombudsman
Telefon: 070-852 80 95
zinaida.kajevic@malmo.sap.se

 

Sedat Arif, tjänsteledig
Munir Niazi

Ombudsman
Telefon: 070-773 19 35
munir.niazi@malmo.sap.se

Åsa Durgut

Administratör
Telefon: 040-631 22 32
asa.durgut@malmo.sap.se

Johan Pettersson

Administratör (Medlemssystemet)
Telefon: 040-631 22 34
johan.petersson@malmo.sap.se

Patrik Lindqvist

Programledare/Ljudtekniker
Telefon: 040-631 22 35
patrik.lindqvist@malmo.sap.se

VÅR STYRELSE

 

Ordförande

Joakim Sandell
Mobil: 072-554 55 69
joakim.sandell@malmo.sap.se

Vice ordförande och kyrkopolitiskt ansvarig

Carina Svensson
Arbete: 040-336669
Mobil: 073 -3545168
carina.e.svensson@malmo.se

Kassör

Leif Jakobsson
Arbete: 08-7864836
Mobil: 070-3439759
leif.jakobsson@riksdagen.se

Ordinarie ledamot och facklig ledare

Mikael Widéen
Arbete: 070-377 44 59
Mobil: 073-980 33 00
mikael.wideen@gmail.com

Ordinarie ledamot och studieorganisatör

Mathias Persson
Mobil: 073- 3123333
mathias4juli@gmail.com

Ordinarie ledamot

Daniel Wolski
Mobil: 073-7038097
daniel_wolski@hotmail.com

Ordinarie ledamot

Katrin Stjernfeldt Jammeh
Mobil: 073-5799701
katrin.stjernfeldt-jammeh@malmo.se

Ordinarie ledamot och medlemsansvarig

Linda Johnsson
Arbete : 010-7226304
lindatjohnsson@icloud.com

Ordinarie ledamot

Rose-Marie Carlsson
Mobil: 073-061 08 09
rossicarlsson@hotmail.com

Ordinarie ledamot

Amani Loubani
Mobil: 073-950 10 57
amani_loubani@yahoo.com

Ordinarie ledamot och internationellt ansvarig

Juan-Tadeo Espitia
Mobil: 0769-455669
juan.espitia@malmo.se

Suppleant

Hillevi Larsson
hillevi.larsson@riksdagen.se

Suppleant

Stefan Pinjefors
Mobil: 073-426 13 29
stefan.pinjefors@gmail.com

Suppleant

Camilla Kronholm
Mobil: 070-217 83 93
millaca69@hotmail.com

Suppleant

Andreas Schönström
Arbete: 040 341016
Mobil: 0709-116897
andreas.schonstrom@malmo.se

Suppleant

Neziya Rahman
Mobil: 076-199 86 29
nezija@hotmail.com

Suppleant

Mubarik Mohamed Abdirahman
Mobil: 070-429 54 14
mubarik_1982@hotmail.com

Adjungerad

Curt Jacobsson, Troende socialdemokrater
Mobil: 073-391 59 43
curt.jacobsson@bredband.net

Adjungerad

Harris Cheema, SSU
Mobil: 076-240 52 78
harris_cheema@hotmail.com

Adjungerad

Carina Nilsson, S-kvinnor
Arbete : 040-341261
Mobil: 070-2465038
carina.nilsson.ks@malmo.se

Adjungerad

Filip Sjöstand, S-Studenter
Mobil: 070-274 59 11
pfesjostrand@gmail.com

Adjungerad och Valledare

Björn Gudmundsson, Expeditionen
Arbete : 040-6312236
bjorn.gudmundsson@malmo.sap.se