Ordförande
Joakim Sandell
Telefon: 072-4676180
joakim.sandell@malmo.sap.se

Vice ordförande och kyrkopolitiskt ansvarig
Carina Svensson
Telefon: 073 -3545168
carina.e.svensson@malmo.se

Kassör
Leif Jakobsson
Telefon: 08-7864836, 070-3439759
leif.jakobsson@riksdagen.se

Ordinarie ledamot
Katrin Stjernfeldt Jammeh
katrin.stjernfeldt-jammeh@malmo.se

Ordinarie ledamot
Rose-Marie Carlsson
Telefon: 073-061 08 09
rossicarlsson@hotmail.com

Ordinarie ledamot
Amani Loubani
Telefon: 073-950 10 57
amani_loubani@yahoo.com


Suppleant
Hillevi Larsson
hillevi.larsson@riksdagen.se

Suppleant
Andreas Schönström
Telefon: 0709-116897
andreas.schonstrom@malmo.se

Suppleant
Agnes Kauranen
Telefon: 076-804 66 99
agnes93@msn.com


Adjungerad
Curt Jacobsson, Socialdemokrater för Tro och solidaritet
Telefon: 073-391 59 43
curt.jacobsson@bredband.net

Adjungerad
Tiba Awni, SSU Malmö
Telefon: 076-561 48 95
tiba.awni.ssu@gmail.com

Adjungerad
Carina Nilsson, S-kvinnor
Telefon: 040-341261, 070-2465038
carina.nilsson.ks@malmo.se

 

Ordinarie ledamot och facklig ledare
Elin Kramer
Telefon: 070-149 19 63
elin.kramer@handels.se

Ordinarie ledamot och studieorganisatör
Mathias Persson
Telefon: 073- 3123333
mathias4juli@gmail.com

Ordinarie ledamot
Daniel Wolski
Telefon: 073-7038097
daniel_wolski@hotmail.com

Ordinarie ledamot och internationellt ansvarig
Juan-Tadeo Espitia
Telefon: 0769-455669
juan.espitia@malmo.se

Ordinarie ledamot
Neziya Rahman
Telefon: 076-199 86 29
nezija@hotmail.com

 

 

Suppleant
Mubarik Mohamed Abdirahman
Telefon: 070-429 54 14
mubarik_1982@hotmail.com

Suppleant
Anette Ellis
Telefon: 070-518 34 18
anette.ellis@humana.se

Suppleant
Stefan Pinjefors
Telefon: 073-426 13 29
stefan.pinjefors@gmail.com

Adjungerad
Filip Sjöstand, S-Studenter
Telefon: 070-274 59 11
pfesjostrand@gmail.com

Adjungerad
Johanna Axerup, HBT S- förening
Telefon: 076- 899 55 47
johannaaxerup@gmail.com

Adjungerad och Valledare
Björn Gudmundsson, Expeditionen
Arbete : 040-6312236
bjorn.gudmundsson@malmo.sap.se